İkitelli Org. San. Bölg. Dolapdere San. Sitesi 12. Ada No.89 – 87 Başakşehir / İstanbul.
tr

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Taksi koltuk döşemeleri konusundaki hizmetlerimizin, profesyonelliğe dökülmesi amacı ile Samsun Bafra’da 1995 yılında açtığımız ilk işletmemizden bu yana, bazı kalite standartlarını kendimize birer prensip edindik. Öncelikle, sunulan hizmet ve ürünlerde işlevsellik ve dayanıklılık gibi daha önemli özellikleri ön planda tutmaktayız. Benimsediğimiz kaliteli hizmet ve birinci sınıf ürün tercihi politikalarımızla zaman içerisinde belirli bir kitleyi yakalamakla birlikte, minibüs koltukları, otobüs koltukları,sürücü şoför, forklift ve kamyon koltukları, operatör, iş makinası koltukları gibi alanlarda oluşan yoğun talebi de karşılar hale geldik.

Bu büyüme süreci bir noktadan sonra Samsun sınırlarına taşarak, 2003 yılında merkezimiz Bafra’dan İstanbul’a taşınmıştır. İstanbul’un yoğun sirkülasyonu içerisinde firma prensiplerimizden ödün vermeyerek ilerlemiş ve portföyümüzü geliştirmiş olarak 2005 yılında kadife kumaş satışı da hizmetlerimiz arasındaki yerini almıştır. Bu gelişme SEZER OTO TİCARİ ARAÇ KOLTUKLARI için adeta bir dönüm noktası olmuş ve konseptimiz üzerinde ciddi bir gelişim ve değişimin öncülüğünü üstlenmiştir. Çok daha geniş bir kitleye ürün ve hizmet standartlarımızı duyurabilme olanağı tanıyan kadife kumaş satışı ve artan talepler doğrultusunda 2009 yılı içerisinde Tekirdağ’ın Çorlu ilçesinde ilk şubemizi hayata geçirdik. Bu yeni şube yalnızca ürün sirkülasyonumuzu hızlandırmakla kalmayarak, büyüme sürecimize de farklı bir motivasyon katmıştır.

Gün geçtikçe daha bilinir bir isim haline geldiğimiz ticari araç koltukları sektöründe, İstanbul ve Tekirdağ’da aranan ve en çok tercih edilen isimler listesinin ilk sıralarında yer almak firmamız için bir gurur kaynağıdır. Bu güçlü pozisyonun bir getirisi olarak büyüme ve imalat da kaçınılmaz bir hal alarak, 2014 yılı başlangıcı ile birlikte merkez tesisimizde büyümeye gidilmiş, üretim bandının da dahil olduğu üçüncü bir şubenin alt yapısı hazırlanarak İstanbul İkitellide koltuk marketini, koltuk showroom mağazasını açmış bulunmaktayız. Koltuk mağazamızda sürücü ve yolcu koltuklarımızı daha iyi test edebilme imkanını sağladık.

2015 yılında firmamız için yenilenme, büyüme aşamasında gücüne güç katarak çalışma alanını büyütüp, aynı zamanda koltuk mağazasını, marketini, showroomunu açarak Şubemize dünyaca ünlü sürücü ve yolcu koltuklarının üreticisi olan PİLOT TAŞIT KOLTUKLARIN İSTANBUL Bölge yetkili servis ve satış bayiliğini alarak dahada güçlenmiştir. Pilot taşıt koltukları forklift, marina, tekne ,yat, vapur, kamyon, otobüs ve midibüs operatör koltuk, iş makinası koltukları vb. araçların sürücü ve yolcu koltuklarını elimizde bulundurarak hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Sektörün içinden geliyor olmak, ticari araç koltukları için ürünü tanıma, olası problemleri ve avantajları bilme fırsatı tanımaktadır. Kalite standartları minimum seviyelerdeki ürünlerin imalatı yerine, ihtiyaca en uygun şekilde cevap verebilecek kaliteyi, en hesaplı fiyatlarla değerli tüketicilerimize sunmaktayız. Üçüncü şubemizle birlikte, kalite standartlarına dair resmi belgelerimiz ve üst düzey hizmet standartlarına da geçişin alt yapısı oluşturulmuştur.

KURULDUĞU GÜNDEN (1995) BÜGÜNE SEZER KOLTUK OLARAK BAŞLAYAN FİRMAMIZ 18.04.2018 TARİHİ İTİBARİ İLE DAHA İYİ BİR HİZMET VE KURUMSALLIK İÇİN ÜNVANINI SEZER OTO KOLTUK İMALAT VE İNŞ SAN TİC LTD ŞTİ OLARAK DEĞİŞTİRMİŞ OLUP HİZMETLERİNİ SÜRDÜRMEKTEDİR. 

Ürün ve Hizmetlerimiz Hakkında Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilirsiniz: